Besøk våre lagsider

TIR
25.09
17:00-18:30
Treningsbanen
24.09 17:30 Gressbane del B H
Tollnes J10 Sort - Storm -
25.09 17:30 Bergtun KG 5er B B
Hjartdal - Tollnes J10 Gul -
02.10 17:30 Gressbane del B H
Tollnes J10 Gul - Tollnes Sort -
02.10 17:30 Gressbane del B H
Tollnes J10 Gul - Tollnes Gul -
24.09 17:30 Gressbane del B H  
Tollnes J10 Sort - Storm -  
18.09 17:30 Gressbane del B H  
Tollnes J10 Sort - Skidar J 10 -  
17.09 17:30 Gressbane del B H  
Tollnes J10 Gul - Heddal -  
11.09 17:30 Lunde Hovedbane (Kåsa) 5er A2 B  
Skade - Tollnes J10 Sort -  
10.09 17:30 Kjapp KG 5er A B  
Kjapp /Gvarv - Tollnes J10 Gul -  
02.10 17:30 Gressbane del B H  
Tollnes J10 Gul - Tollnes Sort -  
02.10 17:30 Gressbane del B H  
Tollnes J10 Gul - Tollnes Gul -  
25.09 17:30 Bergtun KG 5er B B  
Hjartdal - Tollnes J10 Gul -  
24.09 17:30 Gressbane del B H  
Tollnes J10 Sort - Storm -  
18.09 17:30 Gressbane del B H  
Tollnes J10 Sort - Skidar J 10 -  
17.09 17:30 Gressbane del B H  
Tollnes J10 Gul - Heddal -  
11.09 17:30 Lunde Hovedbane (Kåsa) 5er A2 B  
Skade - Tollnes J10 Sort -  
10.09 17:30 Kjapp KG 5er A B  
Kjapp /Gvarv - Tollnes J10 Gul -  
04.09 17:30 Gressbane del B H  
Tollnes J10 Gul - Skade -  
03.09 17:30 Gressbane del B H  
Tollnes J10 Sort - Hjartdal -  
28.08 17:30 Gressbane del B H  
Tollnes J10 Gul - Storm -  
27.08 17:30 Turmobanen KG 5er B B  
Heddal - Tollnes J10 Sort -  
21.08 17:30 Gressbane del B H  
Tollnes J10 Sort - Kjapp /Gvarv -  
20.08 17:30 Helges Plass KG 5er B B  
Skidar J 10 - Tollnes J10 Gul -  
21.06 17:00 Bratsberg KG 5er A B  
Storm - Tollnes J10 Sort -  
19.06 17:30 Gressbane del A H  
Tollnes J10 Sort - Tollnes Gul -  
19.06 17:30 Gressbane del A H  
Tollnes J10 Sort - Tollnes Sort -  
12.06 17:30 Gressbane del B H  
Tollnes J10 Gul - Hjartdal -  
06.06 17:30 Helges Plass KG 5er B B  
Skidar J 10 - Tollnes J10 Sort -  
04.06 17:30 Turmobanen KG 5er B B  
Heddal - Tollnes J10 Gul -  
29.05 17:30 Gressbane del B H  
Tollnes J10 Sort - Skade -  
28.05 17:30 Gressbane del B H  
Tollnes J10 Gul - Kjapp /Gvarv -  
22.05 17:30 Lunde Hovedbane (Kåsa) 5er A2 B  
Skade - Tollnes J10 Gul -  
21.05 17:30 Bergtun KG 5er B B  
Hjartdal - Tollnes J10 Sort -  
08.05 17:30 Tores Plass KG 5er B1 B  
Storm - Tollnes J10 Gul -  
07.05 17:30 Gressbane del B H  
Tollnes J10 Sort - Heddal -  
03.05 17:30 Kjapp KG 5er A B  
Kjapp /Gvarv - Tollnes J10 Sort -  
02.05 17:30 Gressbane del B H  
Tollnes J10 Gul - Skidar J 10 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift