Besøk våre lagsider

MAN
16.10
17:00-18:30
Treningsbanen del A
TOR
19.10
17:00-18:30
Treningsbanen del B
22.09 18:30 Bratsberg KG 5er B H  
Tollnes G08 Hvit - Hei Lilla -  
22.09 18:00 Bratsberg KG 5er A B  
Storm 1 - Tollnes G08 Hvit -  
22.09 17:30 Bratsberg KG 5er B B  
Herkules Hvit - Tollnes G08 Hvit -  
20.09 19:00 Gressbane del A H  
Tollnes G08 Gul - Pors -  
20.09 18:30 Gressbane del A H  
Tollnes G08 Gul - Åfoss Hvit -  
22.09 18:30 Bratsberg KG 5er B H  
Tollnes G08 Hvit - Hei Lilla -  
22.09 18:00 Bratsberg KG 5er A B  
Storm 1 - Tollnes G08 Hvit -  
22.09 17:30 Bratsberg KG 5er B B  
Herkules Hvit - Tollnes G08 Hvit -  
20.09 19:00 Gressbane del A H  
Tollnes G08 Gul - Pors -  
20.09 18:30 Gressbane del A H  
Tollnes G08 Gul - Åfoss Hvit -  
20.09 18:00 Gressbane del B H  
Tollnes G08 Gul - Odd Hvit -  
19.09 19:00 Gressbane del A H  
Tollnes G08 Sort - Gulset 2 -  
19.09 18:30 Gressbane del A H  
Tollnes G08 Sort - Skidar -  
19.09 18:00 Gressbane del A H  
Tollnes G08 Sort - Åfoss Blå -  
12.09 19:00 Odd kunstgress 5er AB H  
Tollnes G08 Gul - Stridsklev Blå -  
12.09 18:30 Odd kunstgress 5er AB B  
Åfoss Hvit - Tollnes G08 Gul -  
12.09 18:00 Odd kunstgress 5er AA B  
Odd Hvit - Tollnes G08 Gul -  
05.09 18:30 Heibanen mini 2A 5er B  
Hei Lilla - Tollnes G08 Hvit -  
05.09 18:00 Heibanen mini 2B 5er H  
Tollnes G08 Hvit - Storm 1 -  
05.09 17:30 Heibanen mini 2B 5er B  
Odd Sort - Tollnes G08 Hvit -  
04.09 19:00 Gulset KG 1 5er B2 H  
Tollnes G08 Sort - Storm 2 -  
04.09 18:30 Gulset KG 1 5er B2 B  
Herkules Gul - Tollnes G08 Sort -  
04.09 18:00 Gulset KG 1 5er B1 B  
Gulset 2 - Tollnes G08 Sort -  
29.08 19:00 Herregårdsstrand 5er A2 B  
Stridsklev Blå - Tollnes G08 Gul -  
29.08 18:30 Herregårdsstrand 5er A1 B  
Eidanger - Tollnes G08 Gul -  
29.08 18:00 Herregårdsstrand 5er A2 H  
Tollnes G08 Gul - Herkules Grønn -  
28.08 19:00 Borg KG 5er B1 B  
Borg Brun - Tollnes G08 Sort -  
28.08 19:00 Herkules Bingo 5er B H  
Tollnes G08 Hvit - Gulset 1 -  
28.08 18:30 Borg KG 5er B2 H  
Tollnes G08 Sort - Gjerpen Rød -  
28.08 18:30 Herkules Bingo 5er B B  
Fossum Hvit - Tollnes G08 Hvit -  
28.08 18:00 Borg KG 5er B2 B  
Skiens Grane Blå - Tollnes G08 Sort -  
28.08 18:00 Herkules Bingo 5er A B  
Herkules Hvit - Tollnes G08 Hvit -  
22.08 19:00 Skotfoss Stadion KG 5er A2 B  
Skidar - Tollnes G08 Sort -  
22.08 19:00 Gressbane del A H  
Tollnes G08 Hvit - Hei Lilla -  
22.08 18:30 Gressbane del A H  
Tollnes G08 Hvit - Borg Hvit -  
22.08 18:30 Skotfoss Stadion KG 5er A2 H  
Tollnes G08 Sort - Fossum Blå -  
22.08 18:00 Gressbane del A H  
Tollnes G08 Hvit - Brevik -  
22.08 18:00 Skotfoss Stadion KG 5er A1 B  
Skotfoss - Tollnes G08 Sort -  
21.08 19:00 Stridsklev KG 5er B1 B  
Stridsklev Rød - Tollnes G08 Gul -  
21.08 18:30 Stridsklev KG 5er B2 B  
Langesund Rød - Tollnes G08 Gul -  
21.08 18:00 Stridsklev KG 5er B2 B  
Eidanger - Tollnes G08 Gul -  
14.06 19:00 Kragerø 2 5er A1 B  
Kragerø Sort - Tollnes G08 Hvit -  
14.06 18:30 Herkules Bingo 5er A B  
Herkules Grønn - Tollnes G08 Sort -  
14.06 18:30 Kragerø 2 5er A1 B  
Hei Lilla - Tollnes G08 Hvit -  
14.06 18:00 Herkules Bingo 5er A B  
Pors 2 - Tollnes G08 Sort -  
12.06 18:30 Gressbane del A H  
Tollnes G08 Gul - Odd Hvit -  
12.06 18:00 Gressbane del A H  
Tollnes G08 Gul - Urædd Rød -  
12.06 17:30 Gressbane del A H  
Tollnes G08 Gul - Langesund Hvit -  
06.06 19:00 Gressbane del A H  
Tollnes G08 Hvit - Brevik -  
06.06 18:30 Gressbane del A H  
Tollnes G08 Hvit - Pors 1 -  
06.06 18:00 Gressbane del A H  
Tollnes G08 Hvit - Sannidal -  
31.05 18:30 Slåttnes Kunstgress 5er A H  
Tollnes G08 Gul - Storm 2 -  
31.05 18:00 Slåttnes Kunstgress 5er A B  
Urædd Rød - Tollnes G08 Gul -  
31.05 17:30 Slåttnes Kunstgress 5er B B  
Langesund Hvit - Tollnes G08 Gul -  
30.05 18:30 Gressbane del A H  
Tollnes G08 Sort - Urædd Blå -  
30.05 17:30 Gressbane del A H  
Tollnes G08 Sort - Stridsklev Rød -  
22.05 19:00 Krogshavn mini 5er A2 H  
Tollnes G08 Hvit - Drangedal Blå -  
22.05 18:30 Bunes KG 5er A2 H  
Tollnes G08 Sort - Eidanger 2 -  
22.05 18:30 Krogshavn mini 5er A2 H  
Tollnes G08 Hvit - Brevik -  
22.05 18:00 Bunes KG 5er A2 H  
Tollnes G08 Sort - Bamble -  
22.05 18:00 Krogshavn mini 5er A1 B  
Langesund Rød - Tollnes G08 Hvit -  
22.05 17:30 Bunes KG 5er A1 H  
Tollnes G08 Sort - Stathelle Blå -  
18.05 18:30 Borg KG 5er B2 B  
Storm 2 - Tollnes G08 Gul -  
18.05 18:00 Borg KG 5er A2 B  
Borg Brun - Tollnes G08 Gul -  
18.05 17:30 Borg KG 5er A2 H  
Tollnes G08 Gul - Gulset 2 -  
10.05 19:00 Herkules Bingo 5er F B  
Eidanger 1 - Tollnes G08 Hvit -  
10.05 18:30 Herkules Bingo 5er F B  
Herkules Gul - Tollnes G08 Hvit -  
10.05 18:00 Herkules Bingo 5er D B  
Brevik - Tollnes G08 Hvit -  
09.05 18:30 Herøya mini 5er A B  
Herøya - Tollnes G08 Sort -  
09.05 18:00 Herøya mini 5er A B  
Hei Rød - Tollnes G08 Sort -  
08.05 18:30 Stridsklev KG 5er A1 B  
Stridsklev Blå - Tollnes G08 Gul -  
08.05 18:00 Stridsklev KG 5er A2 B  
Herkules Hvit - Tollnes G08 Gul -  
08.05 17:30 Stridsklev KG 5er A2 B  
Borg Brun - Tollnes G08 Gul -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products