Besøk våre lagsider

TIR
14.08
17:00-18:30
Hovedbanen
TOR
16.08
17:00-18:30
Hovedbanen
22.08 18:00 Siljan Idrettspark KG 7er B B
Siljan - Tollnes G10 Sort -
23.08 19:15 Turmobanen KG 7er B
Heddal - Tollnes G10 Sort -
28.08 18:30 Treningsbanen del B H
Tollnes G10 Sort - Skade -
29.08 18:30 Gressbane del B H
Tollnes G10 Gul - Gjerpen Blå -
05.09 18:30 Sandvoll KG 7er 2 B
Skarphedin 2 - Tollnes G10 Sort -
20.06 18:00 Notodden KG 7er B B  
Snøgg Grønn - Tollnes G10 Sort -  
14.06 18:00 Treningsbanen del B H  
Tollnes G10 Sort - Borg -  
11.06 18:30 Herkules Bingo 5er F B  
Herkules G10 Brun - Tollnes G10 Gul -  
05.06 18:30 Gressbane del A H  
Tollnes G10 Gul - Heddal 2 -  
30.05 18:00 Fossum KG 7er A B  
Fossum - Tollnes G10 Sort -  
01.10 18:30 Treningsbanen del B H  
Tollnes G10 Sort - Snøgg Grønn -  
26.09 18:00 Borg 2 KG 7er A B  
Borg - Tollnes G10 Sort -  
24.09 18:30 Gressbane del B H  
Tollnes G10 Gul - Herkules G10 Brun -  
18.09 18:30 Treningsbanen del A H  
Tollnes G10 Sort - Heddal 2 -  
12.09 18:30 Gressbane del B H  
Tollnes G10 Gul - Heddal 1 -  
11.09 18:30 Treningsbanen del B H  
Tollnes G10 Sort - Fossum -  
06.09 18:30 Kjapp KG 5er A B  
Gvarv /Kjapp - Tollnes G10 Gul -  
05.09 18:30 Sandvoll KG 7er 2 B  
Skarphedin 2 - Tollnes G10 Sort -  
29.08 18:30 Gressbane del B H  
Tollnes G10 Gul - Gjerpen Blå -  
28.08 18:30 Treningsbanen del B H  
Tollnes G10 Sort - Skade -  
23.08 19:15 Turmobanen KG 7er B  
Heddal - Tollnes G10 Sort -  
22.08 18:00 Siljan Idrettspark KG 7er B B  
Siljan - Tollnes G10 Sort -  
20.06 18:00 Notodden KG 7er B B  
Snøgg Grønn - Tollnes G10 Sort -  
14.06 18:00 Treningsbanen del B H  
Tollnes G10 Sort - Borg -  
11.06 18:30 Herkules Bingo 5er F B  
Herkules G10 Brun - Tollnes G10 Gul -  
05.06 18:30 Gressbane del A H  
Tollnes G10 Gul - Heddal 2 -  
30.05 18:00 Fossum KG 7er A B  
Fossum - Tollnes G10 Sort -  
29.05 18:30 Turmobanen KG 5er A B  
Heddal 1 - Tollnes G10 Gul -  
24.05 18:00 Treningsbanen del B H  
Tollnes G10 Sort - Skarphedin 2 -  
15.05 18:30 Lunde Hovedbane (Kåsa) 7er B B  
Skade - Tollnes G10 Sort -  
14.05 18:30 Gressbane del B H  
Tollnes G10 Gul - Gvarv /Kjapp -  
09.05 18:30 Gjerpen KG 5er A B  
Gjerpen Blå - Tollnes G10 Gul -  
08.05 17:00 Treningsbanen del B H  
Tollnes G10 Sort - Siljan -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift